ISS FACILITY SERVICE

ZORLU center bina içi servisinde ISS ,  KENWOOD dijital telsizler  ile operasyonunu yürütmektedir. ile operasyonunu yürütmektedir.

 

1901 yılında Danimarka’da güvenlik şirketi olarak kurulan ISS (Integrated Service Solutions), bugün 53 ülkede, “Temizlik, Güvenlik, Teknik Hizmetler, Catering, Çamaşırhane Yönetimi, Bahçe Bakımı, Haşere İlaçlama, Ofis Destek ve Çağrı Merkezi Hizmetleri” ile “Tesis Yönetimi” konusunda hizmet sunan dünyanın lider hizmet şirketinden biridir.  
 Dünyanın önde gelen Tesis Yönetimi şirketlerinden biri olarak, her bir müşterinin ihtiyaçlarına uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmet veya entegre hizmetler çözümü sunmaktadır. 11 milyar Euro cirosu ile dünya genelinde 200.000’den fazla müşteriye sahip olup, bugün itibariyle 535.000'den fazla çalışanı mevcuttur.  

Tesis Yönetim Hizmetleri sektörünün birleştiricisi olan ISS, organik büyüme ve şirket satın almaları ile büyüme hedeflerini gerçekleştirmektedir. 
Tesis Yönetimi, ISS ’ in ihtiyaçlara verdiği yanıttır. ISS , müşterileriyle bir ortaklık içine girerek personel, yöntem ve yönetimi birleştirme konusundaki tecrübeleri sayesinde müşterilerine maliyet düşürme, rekabet gücünü arttırma ve kendi iş konuları üzerine odaklanma konusunda destek olur.1998 yılından günümüze 370 den fazla şirketi bünyesine katmış, bu yolla kadrosuna 200.000 den fazla yeni personel eklemiştir. 

ISS TÜRKİYE

2005 yılında, ülkemizin en güçlü Tesis Yönetim Şirketleri SERVICEMASTERve PROSER ’ in % 90’ini satın alarak Türkiye pazarında yerini aldı. 

ISS Türkiye ,  2006 yılından bu yana “ ETKİN ” ve “ CSS ” Güvenlik, “ SERVICEGROUP ” ve “ PAXİL ” Temizlik, “ TERMINIX ” Haşere Kontrol,“ CMC ” Çağrı Merkezi ,” SARDUNYA ” Hazır Yemek Üretim Hizmetleri ve" MET TEK " Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri  şirketlerini bünyesine katmıştır. 

ISS Türkiye ,  24.000’den fazla çalışanı ile, İstanbul Genel Merkez ve Ankara, Antalya, Bursa, İzmir Şubeleri ve Adana, G.Antep, Eskişehir, Denizli, İzmit bölge ofislerinde 4.000’den fazla müşteriye, 5000 noktada hizmet vermekte ve sektördeki lider konumuyla büyümeye devam etmektedir

 


12-04-2014