ZORLU LEVENT 199 'da Kapalı Alan Haberleşmesinde AVRASYA'yı tercih etti.
LEVENT  199 kapalı alan haberleşmesi için AVRASYA'yı tercih eden LEVENT 199 yetkililerine teşekkür ederiz.
 
 
 
Tabanlıoğlu Mimarlık A.Ş. tarafından hayata geçirilecek olan Levent 199 ofisleri, tasarımı ile modern mimarinin en çarpıcı örneklerinden biri olmaya aday. 
 
Proje, tamamı ofis olarak planlanan kule bölgede yeşil alan ihtiyacına getirdiği çözümleri ve 10.000 m²'lik peyzaj alanıyla fark yaratıyor. 12 bin m² alana sahip arsada toprak altı ve üstü dahil olmak üzere toplam 122 bin m² inşaat alanı bulunuyor.
 
Birbirine paralel iki bölge olan Levent ve Kağıthane'yi bir köprü gibi bağlayacak olan Levent 199, enine uzanan konumuyla ara yollardaki bağlantıları da sağlamayı amaçlıyor. 
 
Ayrıca, A+ ofis ihtiyacının olduğu bölge için çözüm odaklı hizmetler sunacak olan Levent 199'un kulesinin en üst dört katında "Executive Ofisler", çatısında ise bir helikopter pisti bulunuyor.
 
Katlar arasında yaratılan "özel alanlar" ve bu alanlarda kurulacak "lounge"larla ofis çalışanlarının rahatlamasına ve iş aralarında sosyalleşmesine imkan tanınıyor. Yine bu "özel alan"larda ortak kullanıma açık toplantı odalarının da yapılması planlanıyor. Dış cephesi camla kaplı olan kulenin, alışıla gelmiş cam kaplamalardan farklı olarak, dıştan da "özel alanlar"ın içinin görüldüğü bir yapıya sahip olması ve özellikle akşam saatlerinde ışık oyunlarıyla eşsiz bir görsellik yaratması planlanıyor. 
 
Kafeleri, ofis çalışanlarının günlük ihtiyaçlarını karşılamak için servis hizmeti verecek mağazaları ve geniş otoparkıyla Levent 199, şimdiden bölgenin çalışmak için en çok tercih edilen iş merkezi olmaya aday...

12-05-2014