OKTH

Avrasya Telsiz ve Haberleşme Ltd. Şti. teknolojik gelişmeler göz önünde bulundurularak 2. Tip Telekomünikasyon ruhsatları çerçevesinde OKTH/telsiz kullanıcılarının taleplerini karşılayabilmek amacıyla kamusal ve sivil sektörlerde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti temel ilkeler olarak kabul ederek OKTH – Ortak kullanımlı telsiz hizmeti vermektedir.


Avrasya Telsiz ve Haberleşme Ltd. Şti. olarak T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim kurumunun milli yeni frekans planlaması doğrultusunda tüm Türkiye’de UHF & VHF lisanslarımız ile telsiz kullanıcılarına geniş/lokal alan telsiz haberleşme ihtiyaçlarında hizmet vermeye devam edilmektedir.

OKTH işletmeciliğimiz kapsamında tüm Türkiye’de yürütmüş olduğumuz operasyonlarda telsiz kullanıcılarının ihtiyaçlarına standart çözümler sunmak yerine her telsiz kullanıcısının ihtiyaçlarına yönelik özel projelerde üretilmektedir. OKTH işletmeciliği konusunda daha geniş bir coğrafyada hizmet verme şansı edinmiş bulunmaktayız.

OKTH işletmeciliğimiz kapsamında mevcut ve yeni OKTH/telsiz kullanıcılarına ses ve/veya data iletimi konusunda gerek T.C. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ‘dan almış olduğumuz Lisanslar kapsamında kurmuş olduğumuz Analog ve Sayısal (NEXEDGE) altyapılarda kullanma bedeli karşılığında hizmet vermekte gerekse her türlü telsiz cihazlarının kiralamasını yaparak her türlü altyapı/ekipman ihtiyacını kiralama usulüyle karşılayabilmektedir.

Yenilikçi yaklaşımlarımız kapsamında altyapı ve bakım/onarım bedeli olarak kullanıcılardan herhangi bir katılım payı talep edilmemekte olup, hizmet kalitemizden taviz vermeden uzman ve yetkilendirilmiş teknik servisimiz tarafından periyodik bakımları yapılarak siz kullanıcılardan makul bir kullanım bedeli talep edilmektedir.

Ayrıca OKTH telsiz hizmetlerimizden yararlanan tüm abonelerimiz ile ilgili BTK nezdinde yapılacak tüm işlemler tarafımızdan yapılmaktadır.